توضیحات محصول

نرم افزار Crystal Report

همانطور که می‌ دانید نرم افزار مخصوص گرفتن گزارش یکی از ابزار های Crystal Report می‌باشد.نرم افزار Crestal Report یک نرم افزار قدرتمند تهیه گزارش است.

با این نرم افزار می‌ توان به بانک‌ های اطلاعاتی :

Access – Foxpro – SQL Server – Oracle – Olap – Btrive – Excel – و غیره متصل شد و از آنها گزارش تهیه نمود.توسط این نرم افزار XBase می‌ توان به بانک‌ های اطلاعاتی متصل شده و گزارشات مورد نظر را استخراج نمود.با این نرم افزار می‌ توان گزارشات پیشرفته و پیچیده‌ ای را ایجاد نمود می‌ تواند به راحتی Crystal Report.

طراحی خروجی گزارشات به وسیله صورت گرفته به طوری که نظر و علقه هر کاربری را تامین نماید.ایجاد WebApp ها و WinApp اگر توسط ابزار موجود در خروجی امکان پذیر باشد می‌ توان گفت بسیار دشوار است.

لذا اغلب زبان‌ های برنامه نویسی در خود Crystal Report راه‌ هایی را برای اتصال و استفاده از گزارشات برای Commponent یک Visual Studio.Net تعریف نموده‌ اند. مثل اضافه نموده است. که به راحتی همان CrystalReport گرفتن گزارش از می‌ توانیم مشاهده کنیم را در خروجی برنامه CrystalReport خروجی که در داشته باشیم.در این مقاله ابتدا به ایجاد یک گزارش در Crystal Report پرداخته و سپس به نحوه فراخوانی این گزارش در Web App که به زبان VB.Net نوشته شده پرداخته است و در انتها به چگونگی چاپ گزارش خواهیم پرداخت.نرم افزار کاربردی و پر طرفدار Crystal Reports یک نرم افزار محبوب طراحی گزارش کامل و جامع می باشد. جهت ویرایش و ایجاد تغییر در فایل های گزارش طراحی شده توسط نرم افزار Crystal Reports، می بایست این نرم افزار را نصب نمایید. این نرم افزار با تمامی نسخه های ویندوز سازگار می باشد. جهت طراحی برخی از گزارشات نرم افزار حسابداری مکسوس، نصب نرم افزار Crystal Reports الزامی می باشد.


برچسب ها:

, , , , ,
کد محصول fr06
قابل ویرایش نمی باشد
قابل پرینت می باشد
حجم فایل 0.5 مگابایت
محتوای فایل دانلودی Zip
زبان فارسی
فرمت فایل پی دی اف
تعداد صفحات 42 صفحه
جزئیات محصول این محصول شامل یک فایل پی دی اف (PDF) می باشد.

نظری بدهید

*

code

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.