سفارش تولید محتوا

دانلودنما رویایتان در تولید محتوا را به واقعیت می رساند

دانلودنما حاصل یک همکاری گروهی حرفه‌ ای و به روز برای سفارش تولید محتوا است. که جدیدترین روش‌ های تولید محتوا را برای افراد فعال در این حوزه استانداردسازی کرده و تحویل مشتریان خود می‌ دهد. امروزه تولید محتوا از مهم‌ ترین نکات سئو سایت بوده و می‌ تواند نمودار رشد شما را صعودی کرده و به درآمد قابل توجه برساند. در نتیجه مسیر موفقیت شما از دانلودنما می‌ گذرد.

تولید محتوا

ما در دانلودنما چه خدماتی را ارایه می دهیم:

تولید محتوای برای وب سایت

تولید محتوای برای پیج اینستاگرام

فرم ثبت سفارش تولید محتوا

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
هر صفحه تقریبا 18 خط می باشد.

تولید محتوا چیست؟

تولیدمحتوا سیستم و فرایندی است که برای ایجاد اطلاعات در قالب تصویری یا متنی انجام می دهید. برای مثال، انتخاب می کنید که خروجی اطلاعات شما از طریق ویدیو، کتاب، وبلاگ یا اینفوگرافیک باشد. فرایند تولید محتوا شامل پیام یا اطلاعاتی است که می ‌خواهید مردم بفهمند و با آن دانش جدید کاری را انجام دهند.

تولیدمحتوا

با انواع تولید محتوا آشنا شوید.

در کل بر اساس فرمت ارائه ما 4 نوع محتوا داریم که عبارت اند از:

 1.محتوای متنی

محتوای متنی از یک جمله کوتاه روی یک قوطی کبریت تا یک کتاب چند ده جلدی را شامل می‌ شود. هر آنچه به قصد انتقال پیام نوشته می‌ شود محتوای متنی است. شاید به خودتان بگویید که در حال حاضر افراد هیچ علاقه ای به خواندن مطالب متنی ندارد و بیشتر به محتوا های گرافیکی یا ویدئویی تمایل دارند. این مسئله درست است. اما اکثر مخاطبان متخصص به خواندن محتوای متنی علاقه ­‌مندند. این در حالیست که آن­ها هر محتوای متنی‌­ ای را قبول ندارند. متن­‌ هایی برای این افراد جذابند که درباره یک موضوع بصورت کامل توضیح داده باشند.  و تمام جوانب آن­ را پوشش دهند. در نهایت افراد با خواندن آن متن به سراغ دیگر منابع نروند و در سایت، پیج یا… شما به تمام مشکلات­شان پاسخ داده شود.

تولید محتوا

 2. محتوای صوتی

محتوای صوتی هر نوع مطلب یا اطلاعات منتشر شده ای است. که از طریق گوش دادن مصرف می شود. این بخش از تولید محتوا شامل هر شکلی از سرگرمی های صوتی یا تعهدات بازاریابی مانند پادکست ها، کتاب های صوتی، یا قابلیت دستیار صوتی هوش مصنوعی (AI) است.

تولید محتوا

 3.محتوای تصویری

محتوای تصویری آن دسته از محتوا‌ ها هستند که با چشم ارتباط مستقیم دارند و به گونه‌ ای عمل می‌ کنند که چشم شما به آن تصویر جذب می‌ کنند. در تولید محتوای تصویری موارد بسیاری حائز اهمیت هستند که یکی از مهم ترین آن ها استفاده از تصاویر جذاب است. چنانچه تصاویری که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و با متن نوشته ارتباط کامل دارند وارد محتوای مورد نظر شوند. افراد نیز تمایل بیشتری به خواندن مطلب مورد نظر خواهند داشت. براساس تحقیقات مقاله هایی که از تصاویر جذاب در آن ها استفاده شده در مقایسه با دیگر مقالات ۹۴ درصد بازدید بیشتری دارند.

تولید محتوا

 4. محتوا ویدیویی

محتوای ویدیویی به یک نوع قالب محتوایی گفته می‌ شود. که دارای صوت، تصویر، بخش های گرافیکی و موارد دیگر باشد. اشکال متداول محتوای ویدیویی شامل وبلاگ‌ ها، گیف‌ های متحرک، ویدیو های زنده، توصیفات مشتری، ارائه‌ های ضبط‌شده و وبینارها می‌ شود. محتوا های ویدیویی اگر دارای ایده، طرح و ساختار خوبی باشد و به بهترین نحو اجرا و ارائه‌ شود، می‌ تواند از دیگر شیوه‌ های تولید محتوا به مراتب اثرگذاری بیشتری داشته باشد. به طور کلی انتشار روزانه 14 میلیارد ویدیو در دنیا به تنهایی بیانگر اهمیت، اثر و فایده‌ ویدیو است. 

تولید محتوا

چرا باید تولید محتوا را جدی بگیریم؟

محتوا به شما کمک می‌ کند، مشتری‌ ها را به سمت خود جذب کنید تا مخاطبان درگیرتان شوند و لذت ببرند. همچنین می‌ توانید بازدید کنندگان جدیدی به سایت خود بیاورید. درنهایت، درآمدی برای شرکتتان داشته باشید. بهتر است بگویم اگر شما محتوایی تولید نکنید، از قافله عقب خواهید ماند.

مزیت‌ های تولید و بازاریابی محتوا برای کسب و کارها:

  •  می‌ توانیم از خود محتوا درآمد کسب کنیم
  • برای محصول یا خدمات مشتری می‌ آورد.
  • یک روش کم هزینه است.
  • به شناخته شدن شما، اعتماد و اعتبار شما کمک می‌ کند.
  • نتایج و عملکرد آن را تحلیل کنید.
  • تاثیر خوبی در وفادارسازی مشتریان دارد.

تولید محتوا

فرم ثبت سفارش تولید محتوا

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
هر صفحه تقریبا 18 خط می باشد.