توضیحات محصول

آموزش نرم افزار vmware workstation

استفاده از چند سیستم عامل به طور همزمان VMware Workstation v12.1.0

شاید تا به حال اتفاق افتاده باشد رو به روی رایانه تان بنشینید و در دل آرزو کنید کاش رایانه تان یک خواهر یا برادر دیگر هم داشت تا هم او تنها نبود و هم شما…نرم افزاری را که نوشته‌ اید تحت شبکه تست کنید و ببینید جواب می‌ دهد یا خیر.

بدون این که نیازی به دوباره بوت کردن رایانه‌ تان باشد، به یک سیستم عامل دیگر به طور همزمان دسترسی داشته باشید. نرم افزار جدیدی را که اصلا نمی‌ دانید قرار است چه بلایی سر سیستم شما بیاورد، قبلا روی آن دیگری امتحان می‌ کردید. به کشت ویروس‌ هایی بپردازید که فقط برای ارتقای سطح امنیت سیستم‌ های رایانه‌ ای و پیدا کردن چالش‌ های نرم افزاری مبادرت به تولید آنها کرده‌ اید و…

همه این ها با برپایی یک ایستگاه کاری مجازی امکان پذیر است. با ایستگاه کاری VMware آشنا شوید:

ایستگاه کاری VMware چیست؟

VMware نرم افزار قدرتمند ماشین مجازی، طراحی شده برای توسعه دهندگان نرم افزار ها و مدیران سیستم و کسانی است که می‌ خواهند در ساختار نرم افزاری‌ شان تغییرات اساسی بدهند، نرم افزار تست کنند و خلاصه هر کاری که فکرش را بکنید.
این نرم افزار با قدمت بیش از ۵ سال و برنده شدن بیش از یک دو جین جوایز بزرگ محصولات نرم افزاری، توسعه دهندگان نرم افزار را قادر می‌ کند، پیچیده ترین برنامه‌ های تحت شبکه را که در ویندوز های مایکروسافت، Linux یا Net ware اجرا می‌ شوند روی تنها یک رایانه desktop، اجرا کنند.
خصیصه‌ های ویژه‌ ای نظیر: شبکه بندی مجازی (Virtural Networking) انجام تراکنش‌ ها به صورت زنده و Real time به اشتراک گذاری پوشه‌ ها و drag and drop پشتیبانی از (PXE محیط اجرای از پیش بوت شده) از VMware یک وسیله ضروری برای توسعه دهندگان IT و مدیران سیستم‌ ها ساخته است.

ایستگاه کاری VMware چگونه مورد استفاده قرار می گیرد؟

این نرم افزار با میلیون‌ ها کاربر در سراسر دنیا، کارایی را در تولید نرم افزار ها بهبود می‌ بخشد، هزینه‌ ها را کاهش می‌ دهد و انعطاف پذیری را بالا می‌ برد و راه امن تری را برای جواب گرفتن از برنامه‌ ها پیش پای ما می‌ گذارد.
نصب VMware روی رایانه رومیزی‌ تان اولین گام برای انتقال ساختار IT موجود به یک ساختار مجازی است. با ایستگاه کاری VMware غیر از ساده کردن عملیات توسعه و تست نرم افزار و سرعت بخشیدن به توسعه برنامه‌ های کاربردی، سازگاری برنامه‌ های کاربردی و اجرای عملی مهاجرت از یک سیستم عامل به سیستم عامل دیگر را تضمین می‌ کند و امکان امتحان این که آیا این نقل و انتقال و تعویض سیستم عامل، زیانی برای شبکه یا سایر نرم افزار های کاربردی در حال اجرا دارد یا خیر را به شما می‌ دهد.

ایستگاه کاری VMware چگونه کار می کند؟

این ایستگاه کاری با فعال سازی چند سیستم عامل و برنامه‌ های کاربردی مربوط به آنها به طور همزمان روی یک ماشین فیزیکی منفرد، عمل می‌ کند.
سیستم عامل‌ ها به همراه نرم افزار‌ های کاربردی‌ شان در ماشین مجازی همگی روی یک قطعه از سخت افزار نشسته‌ اند. لایه مجازی سازی VMware، منابع سخت افزار فیزیکی را به منابع ماشین مجازی می‌ نگارد به طوری که انگار هر ماشین مجازی، پردازنده، حافظه و دیسک و ابزار های O/I ویژه خود را دارد و همگی مطابق استاندارد رایانه های X86 هستند.
به کمک ایستگاه کاری VMware شبکه‌ های مجازی پیچیده‌ ای راه اندازی می‌ کنید و انواع نرم افزار ها را در هر محیطی که می‌ خواهید به طور همزمان اجرا کنید و همه اینها را یک جا روی سیستم خود انجام دهید.
بدون نیاز به انجام عملیات پارتیشن بندی دوباره دیسک و سیستم عاملی جدید نصب کنید و بدون این که سیستم را از نو بوت کنید بین سیستم عامل‌ های نصب شده روی رایانه تان سوئیچ کنید.

امکانات نرم افزار VMware Workstation :

– نصب انواع لینوکس و ویندوز و سیستم عامل های دیگر در ویندوز از طریق این نرم افزار

– برقراری ارتباط راحت بین ویندوز و سیستم عامل میهمان

– کپی و Paste متن بین دو سیستم عامل

– انتقال فایل بین دو سیستم عامل به سادگی یک کشیدن و رها کردن

– پایداری بالا در هنگام کار

– سازگاری با انواع سیستم عامل‌ های جدید ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی و حتی ویندوز ۷ و ۸

– سرعت بالا در هنگام اجرای سیستم عامل میهمان

– قابلیت برقراری شبکه بین دو ویندوز

– استفاده از اینترنت سیستم عامل میزبان بدون تنظیمات خاص

– شناسایی سیستم عامل نصبی به صورت خودکار

– قابلیت کار با فلاپی و USB کامپیوتر میزبان

و …

با استفاده از این فایل پی دی اف می‌ توانید براحتی نرم افزار vmware workstation را فرا گیرید.


برچسب ها:

, , , , , , ,
کد محصول fr026
قابل ویرایش نمی باشد
قابل پرینت می باشد
حجم فایل 3.2 مگابایت
رفرنس هیچکدام
محتوای فایل دانلودی Zip
زبان فارسی
فرمت فایل پی دی اف
تعداد صفحات 40 صفحه
فرمت ترجمه مقاله هیچکدام
فرمت مقاله انگلیسی هیچکدام
جزئیات محصول این محصول شامل یک فایل پی دی اف (PDF) می باشد.

نظری بدهید