توضیحات محصول

آموزش مقدماتی Node.js و Express

این کتاب با هدف آشنایی شما با node.js و درباره مواردی که احتیاج داردید درباره توسعه اپلیکشن Node.js نیاز دارد تالیف شده است. این متن مشابه آموزش‌های “Hello World” می‌باشد.

کتاب آموزش مقدماتی نود جی اس و اکسپرس

این کتاب مناسب افرادی است که پیشتر از خواندن این کتاب آشنای کافی با زبانی object-oriented نظیر Ruby.Python.PHP یا Java و همچنین حداقل تجربه‌ی در زمینه کار با JavaScript را داشته باشند. اگر پیشتر از این هیچ آشنائی با Node.js ندارید. این کتاب مناسب شما می‌باشد. لازم است خواننده پیشتر از این در جهت توسعه با زبان‌های یاد شده بالا تجربه‌ای داشته باشد. همچنین با ساختارهای Object-oriented آشنایی داشته باشد. زیرا این متن به توضیح جنس متغییرها یا کنترل ساختمان و توابع مسائل نظیر به این نمی‌پردازد. جهت درک متن این کتاب نیاز است شما با ساختارهای یاد شده پیشتر از این آشنائی داشته باشید. ساختار توابع ( functions ) و شئی ( object ) در جاوا اکسریپت با اکثر زبان‌ها متفاوت است.در متن پیش رو در این خصوص جزئیات بیشتری ارائه خواهد شد.

نکته: کدهای این کتاب در نسخه‌های ۸.۰.۰ به بالا Node.js به درستی کار می‌کند.

شما در طول این کتاب خواهید دید این اپلیکشین ساده تحت وب چه چیزهای در خصوص ساختار framework برای شما در Node.js را روشن خواهد کرد. حقیقتا همانطور که شما فکر می کنید قرار نیست این اپلیکیشن ساده دنیا را تغییر دهد اما این فقط کد نوشتن نیست ولی برای شروع کافی است. پیشتر از شروع می‌ببینیم، تفاوت توسعه دادن جاوا اسکریپت در Node.js با توسعه دادن جاوا اسکریپت در یک مرورگر ( Browser ). در ادامه به آموزش روش قدیمی و قدم به قدم به نام ” Hello World ” که بسیار پرثمر است خواهیم پرداخت.همچنین به معرفی Express خواهیم پرداخت.


برچسب ها:

, , ,
قابل ویرایش نمی باشد
قابل پرینت می باشد
حجم فایل 1.7 مگابایت
رفرنس ندارد
محتوای فایل دانلودی Zip
زبان فارسی
فرمت فایل پی دی اف
تعداد صفحات 42 صفحه
جزئیات محصول این محصول شامل یک فایل پی دی اف (PDF) می باشد.

شما باید وارد شوید و یک خریدار محصول باشید تا بتوانید نظر خود را ثبت کنید.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

نظری بدهید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.