توضیحات محصول

کتاب فارسی آموزش CCNA

آموزش CCNA بیانگر توانایی شخص در نصب، پیکر بندی، پیاده سازی و عیب یابی شبکه‌ های در مقیاس متوسط است.

از طرفی توانایی فرد در زمینه Routing ،Switching و شبکه‌ های با ارتباطات راه دهد که از سرویس‌ های مخابراتی استفاده می‌ کنند می‌ باشد. استاندارد آموزشی این دوره شامل پروتکل‌ های مسیریابی (RIP و EIGRP و OSPF) پیاده سازی شبکه‌ های Frame Relay و Access Control List می‌ باشد.

مدرک CCNA

مدرک CCNA که اولین و در واقع پیش نیاز سایر مدارک سیسکو است.شامل اطلاعات پایه‌ ای در مورد شبکه lan ،wan و نحوه نصب و راه اندازی این نوع شبکه‌ ها تا سطح کوچک (زیر یکصد کامپیوتر در شبکه) می‌ باشد. برای کسب این مدرک فقط گذراندن یک آزمون مورد نیاز است. اما برخی موسسات آموزشی جهت سهولت و راهنمایی بیشتر داوطلبان، کلاس‌ های آمادگی این مدرک را به دو دوره precisco (شامل مفاهیم موجود در مدرک +network شرکت کامپتیا و فصل lntro سیسکو) و دوره lcnd (فصل دوم تا آخر ) تقسیم بندی می‌ کنند.

دوره lcnd

در دوره lcnd مفاهیم سوییچینگ و روتینگ و همچنین نحوه نصب و راه اندازی سوییچ‌ ها و روتر های سیسکو در لایه‌ های دوم و سوم شبکه مورد بررسی قرار می‌ گیرد. ضمن این که پروتکل‌ های ارتباطی شبکه هم تا سطح بالا تری نسبت به مدرک +NETWORK آموزشی داده می‌ شود. شرکت سیسکو کسب این مدرک را به کسانی که قصد دارند به عنوان دستیار یا همکار با متخصصان شبکه در نصب و راه اندازی و رفع عیب شبکه استخدام شوند، توصیه می‌ نماید.طبق آمار مجله CERTIFICATION میانگین درآمد دارندگان مدرک CCNA در سال ۲۰۰۴ برابر ۶۵ هزار دلار در سال بوده است.که حکایت از یک افزایش ۳۰ در صد نسبت به سال ۲۰۰۲ دارد.


برچسب ها:

, , , , ,
کد محصول fr030
قابل ویرایش نمی باشد
قابل پرینت می باشد
حجم فایل 6.68 مگابایت
رفرنس ندارد
محتوای فایل دانلودی Zip
زبان فارسی
فرمت فایل پی دی اف
تعداد صفحات 540 صفحه
فرمت ترجمه مقاله هیچکدام
فرمت مقاله انگلیسی هیچکدام
جزئیات محصول این محصول شامل یک فایل پی دی اف (PDF) می باشد.

نظری بدهید