توضیحات محصول

پاورپوینت درس مبانی اینترنت

۱- فصل اول: آشنایی با internet

– تاریخچه internet در ایران

– کاربرد های internet

۲- فصل دوم : اجزاء اینترنت

– لوازم مورد نیاز برای اتصال به internet

۳- فصل سوم: امنیت در internet

۴- فصل چهارم: ایمیل

۵- فصل پنجم: جستجو در موتورهای internet

۶- فصل ششم: موتورهای جستجو

۷- فصل هفتم: موتورهای جستجو

۸- فصل هشتم: مدیریت فایل های دریافتی از internet

اینترنت (به انگلیسی: Internet) (مخفف interconnected networks شبکه‌های به هم پیوسته) را باید بزرگ‌ترینسامانه‌ای دانست که تاکنون به دست انسان طرّاحی، مهندسی و اجرا شده‌است. ریشهٔ این شبکهٔ عظیم جهانی بهدههٔ ۱۹۶۰ بازمی‌گردد که سازمان‌های نظامی ایالات متّحدهٔ آمریکا برای انجام پروژه‌های تحقیقاتی برای ساخت شبکه‌ای مستحکم، توزیع شده و باتحمل خطا سرمایه‌ گذاری نمودند.

این پژوهش به همراه دوره‌ای از سرمایه‌گذاری شخصی بنیاد ملی علوم آمریکا برای ایجاد یک ستون فقرات اینترنت جدید، سبب شد تا مشارکت‌های جهانی آغاز گردد و از اواسط دههٔ ۱۹۹۰، اینترنت به صورت یک شبکهٔ همگانی و جهان‌شمول در بیاید. وابسته شدن تمامی فعّالیت‌های بشر به internet در مقیاسی بسیار عظیم و در زمانی چنین کوتاه، حکایت از آغاز یک دوران تاریخیِ نوین در عرصه‌های گوناگون علوم، فناوری، و به خصوص در نحوه تفکّر انسان دارد. شواهد زیادی در دست است که از آنچه internet برای بشر خواهد ساخت و خواهد کرد، تنها مقدار بسیار اندکی به واقعیت درآمده‌است.

internet را می توان شبکه ای عظیم و متشکل از میلیون ها رایانه مختلف دانست که از شبکه های مختلف با کاربران گوناگون و دارای اهداف محاسباتی می باشد.

اینترنت به شبکه ای از میلیون ها کامپیوتر در دنیا گفته می شود که از طریق خطوط تلفن ، فیبرنوری ، خطوط ماهواره ای و … به یکدیگر متصل می باشند. اینترنت سیستمی برای توزیع و تبادل اطلاعات اعم از پیغام ، صدا ، صوت و تصویر می باشد.


برچسب ها:

, , , ,
کد محصول 1187
قابل ویرایش می باشد
قابل پرینت می باشد
حجم فایل 2.14 مگابایت
رفرنس ندارد
محتوای فایل دانلودی Zip
زبان فارسی
فرمت فایل پاورپوینت
تعداد صفحات 33 اسلاید
جزئیات محصول این محصول شامل یک فایل پاورپوینت (Power Point) و نیز یک فایل پی دی اف (PDF) آن می‌ باشد.

نظری بدهید

*

code

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.