توضیحات محصول

مقاله در مورد محاسبات ابری

۱- چکیده

۲- تاریخچه پردازش ابری

۳- تعریف پردازش ابری

۴- پردازش ابری چگونه کار می کند؟

۵- مزایای فناوری رایانش ابری

۶- معایب رایانش ابری

۷- معماری پردازش ابری

۸- زیر ساخت های پردازش ابری

۹- پردازش شبکه های

۱۰- ویژگی های اساسی رایانش ابری

۱۱- لایه های تشکیل دهنده

۱۲- امنیت چیست؟

۱۳- چالش های امنیتی در رایانش ابری

۱۴- چالش های امنیتی سنتی

۱۵- چالش های امنیتی ابری

۱۶- امنیت در پردازش ابری

۱۷- چه کسانی می توانند از رایانش ابری استفاده کنند؟

۱۸- نتیجه گیری

۱۹- منابع

برترین مزایای محاسبات ابری

هزینه

محاسبات ابری، هزینه‌ های بزرگ خرید سخت افزار و نرم‌ افزار و راه‌ اندازی اجرا در مرکز داده سایت، سرور ها، جریان شبانه روزی برق برای برق و خنک کردن و هزینه کارشناسان فناوری اطلاعات برای مدیریت زیرساخت‌ ها را حذف می‌ کند.

سرعت

بیشتر خدمات محاسبات ابری، خدمات خود را براساس تقاضا ارائه می‌دهند. بنابراین حتی مقادیر زیادی از منابع محاسباتی را می‌ توان در عرض چند دقیقه فراهم کرد، به طور معمول تنها با چند کلیک ماوس، کسب و کار ها را بسیار انعطاف پذیر می‌ کند و فشار از ظرفیت برنامه ریزی را کم می‌ کند.

مقیاس جهانی

مزایای خدمات محاسبات ابری شامل توانایی مقیاس کششی (elastically) است.در صحبت ابری، به این معنی است که مقدار مناسب منابع فناوری اطلاعات، به طور مثال قدرت محاسبات بیشتر یا کمتر، ذخیره سازی، پهنای باند، درست زمانیکه مورد نیاز است و در موقعیت مکانی جغرافیایی مناسب تحویل داده می‌ شود.

بهره وری

در مرکز داده های سایت معمولا” مقدار زیادی قفسه بندی و تلنبار سازی چیز ها، راه اندازی سخت افزار ،وصله بندی نرم‌افزار و دیگر کار های مدیریت زمان فناوری اطلاعات مورد نیاز است. محاسبات ابری نیاز به بسیاری از این وظایف را از بین می‌ برد، بنابراین تیم‌ های فناوری اطلاعات می‌ توانند برای دستیابی به اهداف مهم‌ تر کسب و کار زمان بیشتری صرف کنند.

عملکرد

بزرگترین خدمات محاسبات ابری بر روی یک شبکه جهانی از مرکز داده های امن اجرا می‌ شود، که به طور مرتب به آخرین نسل از سخت افزار محاسبات سریع و کارآمد ارتقا می‌یابد. این مزایای متعددی را در مورد یک مرکز داده شرکتی ارائه می‌دهد. از جمله کاهش زمان تاخیر در شبکه برای برنامه های کاربردی و صرفه جویی بیشتر در مقیاس.


کد محصول 1190
قابل ویرایش می باشد
قابل پرینت می باشد
حجم فایل Kb 901
محتوای فایل دانلودی Zip
زبان فارسی

نظری بدهید

*

code

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.