توضیحات محصول

مقاله در مورد تحلیل و بررسی انواع سرور در شبکه

۱- چکیده

۲- مقدمه

۳- اهمیت موضوع مساله

۴- وب سرور

۵- ویژگی های مشترک

۶- سرورهای اینترنتی

۷- آپاچی

۸- هسته و پیمانه ها

۹- دستگیره ها

۱۰- پیمانه های استاندارد

۱۱- معماری ادراکی

۱۲- Application server

۱۳- پراکسی سرورها

۱۴- میل سرورها

۱۵- DHCP سرورها

– Data base server

– DNS SERVER

– Fax Server  

– name server

۱۶- ترمینال سرور

– WINS Server    

– Print server

– Video Server

نتیجه گیری

شبکه‌ های کامپیوتری

استفاده از شبکه‌ های کامپیوتری در سالیان اخیر روندی تصاعدی پیدا کرده است. شبکه‌ های کامپیوتری، زیر ساخت مناسب برای سازمان‌ ها و موسسات را در رابطه با تکنولوژی اطلاعات فراهم می‌ نمایند. مقوله تکنولوژی اطلاعات به همان اندازه که جذاب و موثر است، در صورت عدم رعایت اصول امنیت به همان میزان و یا شاید بیشتر، نگران کننده و مسئله آفرین خواهد بود. اغلب سازمان‌ های دولتی و خصوصی در کشور، دارای وب سایت اختصاصی خود در اینترنت می باشند. سازمان‌ ها برای ارائه وب سایت، یا خود امکانات مربوطه را فراهم نموده و با نصب تجهیزات سخت افزاری و تهیه پهنای باند لازم، اقدام به عرضه سایت خود در اینترنت نموده اند یا از امکانات مربوط به شرکت‌ های ارائه دهنده خدمات میزبانی استفاده می‌ نمایند. بدون تردید سرویس دهنده وب یکی از مهم ترین نرم افزار های موجود در دنیای اینترنت محسوب می‌ گردد.

استفاده از شبکه‌ های کامپیوتری در سالیان اخیر روندی تصاعدی پیدا کرده است. شبکه‌های کامپیوتری، زیر ساخت مناسب برای سازمان‌ها و موسسات را در رابطه با تکنولوژی اطلاعات فراهم می‌نمایند. مقوله تکنولوژی اطلاعات به همان اندازه که جذاب و موثر است، در صورت عدم رعایت اصول امنیت به همان میزان و یا شاید بیشتر، نگران کننده و مسئله آفرین خواهد بود. اغلب سازمان‌ های دولتی و خصوصی در کشور، دارای وب سایت اختصاصی خود در اینترنت می باشند. سازمان‌ ها برای ارائه وب سایت، یا خود امکانات مربوطه را فراهم نموده و با نصب تجهیزات سخت افزاری و تهیه پهنای باند لازم، اقدام به عرضه سایت خود در اینترنت نموده اند یا از امکانات مربوط به شرکت‌ های ارائه دهنده خدمات میزبانی استفاده می‌ نمایند.


برچسب ها:

, , , ,
کد محصول 1185
قابل ویرایش می باشد
قابل پرینت می باشد
حجم فایل 2.6 مگابایت
رفرنس دارد
محتوای فایل دانلودی Zip
زبان فارسی
فرمت فایل ورد تایپ شده
تعداد صفحات 77 صفحه
جزئیات محصول این محصول شامل یک فایل ورد (Word) و نیز یک فایل پی دی اف (PDF) آن می‌ باشد.

نظری بدهید

*

code

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.