توضیحات محصول

مقاله در مورد بررسی و تحلیل انواع نرم افزار های شبیه سازی و ارزیابی در شبکه های کامپیوتری

۱- مقالات در سایت علمی و آموزشی دانلودنما

۲- یک مقاله به طور کلی باید ساختار زیر را داشته باشد

۳- عنوان یا موضوع که بیان گر این هست که محقق در چه زمینه ای کار کرده است

چکیده

در آغاز مقاله یک چکیده نوشته می شود که یک دید کلی به خواننده می دهد که بداند موضوع چیست و باید به گونه ای باشد که فرد را ترغیب کند که ادامه را بخواند. در بخش بعدی به بدنه مقاله می رسیم که مطالب به صورت گسترده تر بیان می شود و در ابتدای آن لازم است یک مقدمه یا تاریخچه ای آورده شود و پس از آن به بیان راه حل ها و جزئیات موضوع پرداخته می شود. در پایان هم یک نتیجه گیری و یا ارائه پیشنهاد برای محققان بعدی بیان می شود. 

نکته

نکته مهم آن هست که بتوانیم یک چکیده خوب بنویسیم چون اغلب افراد برای خواندن آن سعی می کنند که ابتدا چکیده و سپس نتیجه گیری را مطالعه کنند. اگر موضوع جذاب بود به متن اصلی توجه می کنند. مقالات انواع و اقسامی دارد و می توان آن ها را به دسته های مختلف تقسیم بندی کرد.به عنوان مثال مقالات داخلی و یا خارجی.

در دسته بندی بعدی می توان مقالات را کنفرانسی و یا علمی پژوهشی تقسم کرد.ﺑﺎ شبیه سازی شبکه به معنای شبیه سازی مجازی از آن است.

شبیه سازی

هدف از شبیه سازی پیدا کردن مشکلات در شبکه های موجود یا مکان یابی فعل و انفعالات غیر منتظره روی شبکه ای است که هنوز ساخته نشده است. با مکان یابی اشکالات موجود و یا جلوگیری از وقوع آن ها، می توان قابلیت اطمینان را بهبود بخشید و هزینه ها را کاهش داد. از دیگر دلایل استفاده از شبیه ساز می توان به عدم نیاز به وجود سخت افزار و در نتیجه نبود مشکلات اصلاح تجهیزات و یا دیگر مشکلات از قبیل پیکربندی پیچیده ی تجهیزات دنیای واقعی اشاره کرد. در حوزه ی تحقیقات کامپیوتری و ارتباطات شبکه ای، شبیه سازی تکنیک مهمی است. چرا که رفتار شبکه می تواند به وسیله ی محاسبه ی ارتباط متقابل بین اجزای شبکه ای مختلف و با استفاده از فرمول های ریاضی مدل شود. 

همچنین می توان شبیه سازی را توسط ضبط واقعی یا مجازی و اجرای دوره ای مشاهدات تجربی شبکه های واقعی مدل کرد. پس از آنکه داده ها از طریق مشاهدات آزمایش های شبیه سازی بدست می آید، رفتار شبکه و پروتکل های پشتیبانی شده می تواند در یک سری از آزمایشات امتحانی offline مشاهده و تجزیه و تحلیل شود. همچنین همه ی انواع ویژگی های محیطی می تواند در یک روش کنترل شده برای ارزیابی اینکه شبکه چگونه می تواند تحت ترکیب پارامترها یا شرایط پیکربندی متفاوت کار کند اصلاح شود. مقایسه شبیه ساز ها و انتخاب یکی از آن ها، سازمان و گروه ها را در امر رسیدن به هدف نهایی هر پروژه یاری می رساند.


برچسب ها:

, , , , , ,
کد محصول 1180
قابل ویرایش می باشد
قابل پرینت می باشد
حجم فایل 3.47 مگابایت
رفرنس دارد
محتوای فایل دانلودی Zip
زبان فارسی
فرمت فایل ورد تایپ شده
تعداد صفحات 42 صفحه
جزئیات محصول این محصول شامل یک فایل ورد (Word) و نیز یک فایل پی دی اف (PDF) آن می‌ باشد.

نظری بدهید

*

code

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.