توضیحات محصول

عنوان فارسی:

آموزش نیاز به درک تضمین کیفیت دارد

عنوان انگلیسی:

 Training needs to understand quality assurance

فهرست مطالب

۱- چکیده

۲- معرفی

۳- کیفیت و تضمین کیفیت

۴- اهمیت تضمین کیفیت

۵- چه کسی معرف الزامات مورد نیاز است؟

۶- آموزش و آگاهی

۷- جنبه‌های عمومی در رابطه با صدور گواهینامه و مجوز رسمی

۸- در عمل چه اتفاقی می‌افتد؟

۹- محیط آزمایشگاهی

۱۰- نیازهای خاص در بخش پزشکی

۱۱- گواهی مجوز رسمی

۱۲- گزارش تست و گواهی کالیبراسیون

۱۳- دیگر جنبه‌های ایجاد اختلاف و بحث‌های مکرر

۱۴- چگونگی ”ساخت” سیستم مدیریت کیفیت یک آزمایشگاه

۱۵- نتیجه گیری

 

نمونه متن انگلیسی

Abstract

Quality assurance is defined as part of quality management focused on providing confidence that quality requirements will be fulfilled, other parts being quality planning, quality control and quality improvement. These terms are of importance to all activities of economic interest with regard to products, services and procedures including conformity assessment activities. Quality assurance is important not only for a particular activity but also for other activities linked with it; this may include supplies, manufacture, marketing, conformity assessment, accreditation, competent authorities and customers. This article is focused on some of the training needs referring to specific aspects of interest to the main parties involved in each case

نمونه متن فارسی

چکیده:

تضمین کیفیت به عنوان بخشی از کیفیت تعریف شده، مدیریت در ارائه اعتماد به نفس است که تحقق الزامات متمرکز کیفیت می باشد، بخش دیگر کیفیت برنامه ریزی کنترل کیفیت و بهبود کیفیت است. نظر به اهمیت آن با توجه به تمام فعالیت های اقتصادی تولید محصولات، اینها از جمله فعالیت های روش خدمات و ارزیابی انطباق هستند.

تضمین کیفیت نه تنها برای یک فعالیت خاص مهم است بلکه برای دیگر فعالیت های مرتبط با آن شامل منابع، تولید، بازاریابی، ارزیابی انطباق، مجوز رسمی، مقامات صالح و مشتریان ممکن است مهم باشد. این مقاله در هر مورد با تمرکز بر برخی از نیازهای آموزشی با اشاره به جنبه های خاص مورد علاقه تولید کنندگان اصلی درگیر است.

مقاله در قبرس بر اساس تجربه به دست آورد بدنه اعتبار بخشی ، نمونه اهمیت آموزش و آگاهی برای درک از جنبه های مختلف تضمین کیفیت را توسط همه اقشار نشان می دهد، بطوری که آنها به انداره کافی می دانند آنچه که دنبال می کنند، چگونه  باید مستندا مطابقت با الزامات و ارزیابی انطباق را تایید کرد. مقاله در هر مورد با اشاره به الزامات اعتبار بخشی و صدور گواهینامه استانداردهای قابل اجرا ، فعالیت های مرتبط با آزمایشگاه را تاکید می کند.

درک مشترک از جنبه های اساسی کیفیت و استفاده از آنها به عنوان ابزار در یک زبان فنی مشترک ، نیاز به آموزش و آگاهی در تمام سطوح، بطوری که به تضمین کیفیت و اطمینان به کیفیت تا انتظارات کلی و اهداف اقتصادی جامعه تحقق یابد کمک می کند. این است که چگونه با یک فرهنگ، کیفیت افزایش و ایجاد می شود.      


برچسب ها:

, , , ,
کد محصول 1110
قابل ویرایش می باشد
قابل پرینت می باشد
حجم فایل 847 کیلوبایت
رفرنس دارد
محتوای فایل دانلودی Zip
نشریه Springer©
سال انتشار 2015
فرمت ترجمه مقاله ورد تایپ شده
فرمت مقاله انگلیسی پی دی اف
تعداد صفحات ترجمه فارسی 21 صفحه
تعداد صفحات مقاله انگلیسی 7 صفحه
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت استراتژیک، مدیریت اجرایی، مدیریت کسب وکار، مدیریت صنعتی و مدیریت عملکرد
مجله Springer©
دانشگاه Pancyprian Union of Chemists، Division of Quality Assurance
کلمات کلیدی تضمین کیفیت، آموزش و آگاهی، ارزیابی انطباق، اعتباربخشی، گواهی استاندارد.
جزئیات محصول این محصول شامل یک فایل ورد تایپ شده (قابل ویرایش) و نیز یک فایل پی دی اف ترجمه مقاله می‌ باشد.

نظری بدهید

*

code

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.