قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / کتاب / کتاب Dictionary Of Network

کتاب Dictionary Of Network

Dictionary Of Network

 

Dictionary Of Network
Dictionary Of Network

منظور از شبکه‌های کامپیوتری چیست؟

شبکه کامپیوتری به معنای مجموعه‌ای از کامپیوترهای خودمختار متصل به یکدیگر است. دو کامپیوتر متصل به هم خوانده می‌شوند که بتوان با یگدیگر ارتباط برقرار کنند. برقراری ارتباط علاوه بر امکان ارتباط باسیم می‌تواند بی‌سیم، ماهواره‌ای، ماکروویو باشد.

شبکه‌های کامپیوتری پس از برقراری ارتباط باید قادر به تبادل اطلاعات باشند در تعریف کلاسیک اگر کامپیوترها در حالتclient/server باشند.

در نتیحه یک کامپیوتر بتواند با اجبار سایر کامپیوترها را کنترل نموده و به خاموش یا روشن شدن وادار نماید. این مجموعه یا در مجموعه‌ای که به نحوی از چند terminal ،printer توسط یک کامپیوتر کنترل شود را نمی‌توان شبکه کامپیوتری در نظر گرفت. منظور از شبکه مجموعه‌ای کامپیوترهای مستقل متصل به هم است. بنابراین اگر کامپیوتری بتواند کامپیوترهای دیگر را راه اندازی کند یا متوقف کند این کامپیوترها مستقل نیستند. در شبکه کاربران باید بتوانند وارد کامپیوتر شوند و کارها را انجام دهند فایل را منتقل کنند.

بطور کلی تمام مدیریت‌های شبکه را شخصا انجام دهند. در شبکه می‌توان بین کامپیوترها دیتا را به یکدیگر انتقال داد.  

Dictionary Of Network
Dictionary Of Network

کتاب دیکشنری شبکه‌های کامپیوتری:

دنیای شبکه و مخابراتی پر از کلمات اختصاری و اصطلاحات منحصر به فرد می‌باشد. با استفاده از کتاب دیکشنری شبکه Dictionary Of Network می‌توانید بسیاری از اصطلاحات رشته کامپیوتر و شبکه را به زبان ساده انگلیسی برگردان کرده و مورد استفاده قرار دهید. این کتاب به شما کمک می‌کند تا بزرگترین منبع از اصطلاحات تکنولوژیک را در اختیار داشته باشید و به سادگی از کامپیوتر استفاده نمایید. کتاب دیکشنری شبکه Dictionary Of Network می‌تواند جزئی جدایی ناپذیر برای علاقمندان به این حوزه باشد. کتاب دیکشنری شبکه Dictionary Of Network با فرمت Help در ویندوز قابل اجرا است و کلمات و اختصارات آن نیز به ترتیب حروف الفبا طبقه بندی شده است. شما با استفاده از منوی سمت چپ این پنجره می توانید بر روی حرف مورد نظر کلیک کرده و اصطلاحاتی که با این حرف شروع می شود را در سمت راست پنجره همراه با معرفی دقیق و ساده آن به زبان انگلیسی مشاهده کنید.

اطلاعات فایل
عنوان کتاب : Dictionary Of Network (دیکشنری شبکه)

تعداد صفحات : ۴۶۵ صفحه

وضعیت محصول : رایگان

فرمت فایل : پی دی اف

زبان : انگلیسی

حجم : ۵.۴ Mb

 

مطلب مفیدی برای شما بود ؟؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

})