سوالات متداول

کاربران محترم دانلودنما به جهت سهولت و صرفه جویی از اتلاف زمان شما، صفحه سوالات متداول دانلودنما طراحی شده است. چنانچه پس از مطالعه سوالات و پاسخ های این بخش، به سوال و یا پاسخ مدنظر خویش نرسیدید، آن را از طریق بخش ارتباط با ما، درمیان بگذارید.

” پشتیبانان دانلودنما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.”

شما می توانید محصول مورد نظر خود را پس از انتخاب، به سبد خرید رفته و مراحل تسویه حساب را کامل نمایید. پس از پرداخت نهایی، محصول خود را دانلود نمایید.

بله این امکان در دانلودنما برای شما فراهم گردیده است.

وب سایت دانلودنما دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران می باشد. همچنین وب سایت دانلودنما از پروتکل امن HTTPS بهره مند می باشد.

به محض پرداخت نهایی هزینه محصول مورد نظر از طریق درگاه امن زرین پال، دکمه دانلود برای شما ظاهر می گردد.

تمامی محصولات دانلودنما شامل گارانتی می باشد. به این صورت که کاربر پس از تهیه محصول مورد نظر و پس از بررسی های لازم و مطالعه کامل و جامع محتوای آموزشی، در صورت نارضایتی از محصول، بدون هیچ قضاوتی بازگشت وجه صورت خواهد گرفت.

شما با در دست داشتن کد تخفیف می توانید در هنگام تکمیل فرآیند تسویه حساب، کد تخفیف خود را وارد نموده و از تخفیف دانلودنما بهره مند شوید.

بله این امکان برای شما فراهم می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره همراه و یا آدرس ایمیل موجود در صفحه ارتباط با ما، با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید.

شما می توانید با ارتباط از طریق شماره همراه و یا آدرس ایمیل با واحد پشتیبانی دانلودنما، محصول خریداری شده خود را پیگیری نمایید.

شما پس از طی فرآیند تسویه حساب وارد درگاه امن زرین پال می شوید و می توانید از طریق آن درگاه هزینه محصول خود را پرداخت نمایید.

شما می توانید با ارتباط با واحد پشتیبانی دانلودنما از طریق بخش ارتباط با ما، شماره کارت دریافت نموده و هزینه محصول خویش را پرداخت نمایید و سپس تصویر فیش واریزی را ارسال نمایید.